Drogi użytkowniku,

używając portalu edukacyjnego poprzez, logowanie i korzystanie z zamieszczonych tam treści, zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób, jak zostało opisane poniżej. Dlatego, zanim przejdziesz do serwisu, zapoznaj się z tymi informacjami, by mieć pełną wiedzę na temat tego, co dzieje się z Twoimi danymi.
Informacje te, umieszczone zostały w związku z art. 13 ust. 1 oraz ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

1) Podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest SUPERINFA.PL, Marcin Troczyński, Brzeziny 7A, 63-000 Środa Wielkopolska.

2) Dane użytkowników platformy edukacyjnej SUPERINFA.PL przetwarzane są w celu prawidłowego funkcjonowania indywidualnych kont użytkowników oraz dostępu do treści i informacji zawartych na stronie.

3) Gdy korzystasz z serwisów SUPERINFA.PL, danymi osobowymi, które mogą być przetwarzane to: imię i nazwisko, a także dane powiązane: login, hasło i adres e-mail.

4) Dane użytkowników platformy edukacyjnej SUPERINFA.PL nie podlegają decyzjom opierającym się wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu w tym profilowaniu.

5) Twoje dane osobowe będą przetwarzane do czasu złożenia pisemnej rezygnacji z korzystania z platformy edukacyjnej SUPERINFA.PL. Rezygnacja będzie się wiązała z wyrejestrowaniem użytkownika i brakiem możliwości dalszego korzystania z treści serwisu.

1) Podanie przez użytkownika danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne dla możliwości korzystania z platformy. W związku z powyższym niepodanie danych uniemożliwi użytkownikowi korzystanie z serwisu.

2) Każdy użytkownik posiada prawo żądania dostępu do danych osobowych ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Ponadto, użytkownikom przysługuje prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dodatkowo użytkownikom przysługuje prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego, tj. do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.