Python

Python to dynamiczny obiektowy język programowania, który nadaj się do nauki niemal w każdym wieku. Oferuje integrację z innymi językami i narzędziami, zawiera rozbudowane standardowe biblioteki dzięki czemu można się go bardzo łatwo nauczyć.

Pobierz     Pobierz     CODECOMBAT

BRACKETS[ ]

Brackets to bardzo wydajna, wieloplatformowa aplikacja do pisania kodu w kilkunastu językach programowania, między innymi HTML, JAVA, CSS, PYTHON... Program stworzono w oparciu o licencję MIT, open source, a rozwój aplikacji wspiera firma Adobe. Dodatkową zaletą programu jest jego duża popularność wśród twórców wideoporadników, co znacznie ułatwia proces samokształcenia.

Pobierz    Pobierz    64 bit Pobierz    32 bit Pobierz

Visual Studio

Oprogramowanie serii Visual Studio do tej pory ograniczało się tylko do pracy w Windows, jednak Visual Studio jest całkowicie multiplatformowe. Seria Visual Studio to łatwy do opanowania edytor kodu programistycznego. To dwie najważniejsze zalety tej aplikacji. Niezależnie od tego w jakim języku programujesz, Visual Studio jest doskonałym narzędziem do pracy.

Pobierz    Pobierz    Pobierz

Unity 5

Całkowicie bezpłatny silnik tworzenia gier komputerowych w 2D i 3D!
Umożliwia pisanie skryptów w jednym z najwazniejszych i najbardziej znanym języku - c#. Tworząc gry w Unity, masz dostęp do ponad 20 różnych platform i systemów operacyjnych! Wybierz swój system i pisz gry dla kogo chcesz!

Pobierz 32 bit     Pobierz 64 bit
Pobierz 32 bit     Pobierz 64 bit